Hakkımızda

Delmas Pırlanta Ekibi,  mücevher ve pırlanta sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 45 yıldır faaliyet göstermektedir. 2010   yılında online alanda faaliyetine başlayan ekibimiz,  başta TÜRKİYE başta olmak üzere,  yurt dışında da online mücevher alıcılarının en güvenilir ve en büyük alışveriş markalarından biri olmayı başarmıştır.

               

2010 yılından günümüze, yaklaşık olarak 25.000 adet ürünü online mağazaları ile tüketicilerle buluşturan Delmas  Pırlanta, İstanbul Kapalıçarşıda bulunan mağazası ile de İstanbul  mücevher meraklılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Online ticaret faaliyeti boyunca müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile binlerce pırlanta ve mücevher meraklısına hizmet veren ekibimiz,  Delmas Pırlanta markası altında da Türkiye’nin En büyük Online Pırlanta Mağazası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Delmas Pırlanta’nın en büyük gücü yıllardır bu sektörde olmasının yanısıra ülkemiz sınırları ötesinde bulunan müşterilerine hizmet etmesinin verdiği tedarik gücü olmuştur. Bununla birlikte yıllardır izlediğimiz “Kaliteli Ürün-Uygun Fiyat” politikası ile de rakiplerinin hep bir adım önünde olmayı amaçlamaktayız.

Punzo Medya